Better Mum to aplikacja dla nowoczesnych Mam,
które poszukują wiedzy oraz rozwiązań ułatwiających
codzienne obowiązki.
Wyniki
  1. Klaudia M.
  2. Martyna W.
  3. Marlena P.
  4. Natalia C.
  5. Kamila K.
  1. Justyna D.
  2. Marieta G.
  3. Marlena B.
  4. Iwona M.
  5. Agata G. M.
Dlaczego polecacie Better Mum
swoim przyjaciółkom...

Czegoś takiego jeszcze nie było! Wszechstronność, multifunkcjonalność i banalna obsługa są dla nas - zabieganych Mam - szczególnie ważne! Zgubiony numer do lekarza to już nie problem, a co gorsza(!) godziny przyjęć? Wystarczy poświęcić chwilkę, a aplikacja zapamięta na zawsze wprowadzone informacje! Automatyczne obliczanie tygodnia życia dziecka i co za tym idzie dostosowane do konkretnego okresu rady, wskazówki, spostrzeżenia to strzał w dziesiątkę. Kompendium wiedzy mamy w jednym miejscu!

Klaudia M.

Na początek zadałabym jej kilak pytań: Chcesz dobrze dbać o swoje dziecko ? Chcesz wiedzieć co się u niego rozwija w danym etapie jego życia ? A może przydadzą się Tobie cenne wskazówki i porady odnośnie Ciebie i Twojego maluszka ? Jeżeli tak to odpowiedź jest prosta: Better Mum . Tam znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, a oprócz tego dostarczy Tobie dużo wiedzy oraz nowych informacji o Twoim maleństwie.

Martyna W.

Dlatego, że to naprawdę świetna i bardzo funkcjonalna aplikacja, dzięki której można prowadzić pamiętnik dziecka, dowiedzieć się czy maleństwo prawidłowo się rozwija i czy np. przypadkiem nie jest się nadopiekuńczym dla swojego dziecka. Można również opisać choroby, towarzyszące im objawy i przyjmowane lekarstwa, a także zadbać o prawidłową dietę, zarówno swoją jak i dziecka. To i wiele innych funkcji w jednym miejscu pozwoli każdej mamie mieć wszystko pod kontrolą i stać się BETTER MUM: )

Marlena P.

Oczywiście poleciłabym aplikację Better Mum każdej przyszłej mamie i sama również zamierzam jej używać. Aplikacja pomaga usystematyzować wiedzę na temat każdego tygodnia ciąży-co ciekawi każdą z ciężarnych. Zadania, które są zlecane pomagają skupić się na rzeczach przyjemnych i ważnych. Zakładka Dieta, pomoże nam ją zbilansować. Ponadto możliwość spisywania własnych doświadczeń na temat samopoczucia, zdarzeń czy diety sprawi, że łatwo będzie nam "zaglądnąć w przeszłość" i dbać o rozwój maleństwa.

Natalia C.

Aplikacja jest prosta, pomaga wynotować osiągnięcia malucha, a także podpowiada, co dla szkraba w danym okresie będzie najlepsze. Mogę w niej znaleźć wiele interesujących i przydatnych porad, ale najważniejsze jest to, iż aplikacja jest świetnym miejscem na prowadzenie pamiętnika z życia rodzica.

Kamila K.

Aplikację poleciłabym dlatego, że po pierwsze jest darmowa. Po drugie łączy funkcję pamiętnika, kalendarza, dziennika, notesu i albumu ze zdjęciami, dzięki czemu wszystko co ważne dla mnie i dla dziecka, jest w jednym miejscu. Dzięki aplikacji nie zapomnę nigdy o ważnym wydarzeniu i z radością powspominam przeszłe już chwile z życia córeczki.

Justyna D.

Poleciłabym tę aplikację swojej przyjaciółce, ponieważ dzięki niej można na bieżąco w łatwy i przyjemny sposób kontrolować rozwój swojego dziecka. To bardzo fajna i prosta w obsłudze aplikacja, która dostarcza każdej mamie sporo istotnych informacji o jej maluszku. Dzięki temu mamy więcej czasu dla siebie i na zabawę z dzieckiem.

Marieta G.

Poleciłabym aplikację Better Mum nie tylko swojej przyjaciółce, ale każdej przyszłej i obecnej mamie :) Ta aplikacja naprawdę pomaga zapanować nad wieloma ważnymi sprawami w ciąży, przygotowuje do porodu w rzetelny i nieskomplikowany sposób. Dzięki tej aplikacji czuję, że mogę lepiej zadbać o rozwijające się we mnie maleństwo - a to myślę, że jest najlepszym powodem, by polecić Better Mum każdej mamie :)

Marlena B.

Aplikację Better Mum poleciłabym swojej przyjaciółce, ponieważ wiem, że chciałaby wiedzieć jak rozwija się jej dziecko w poszczególnych tygodniach. Dodatkowa możliwość pisania swojego dzienniczka byłaby dla Niej dodatkowym atutem, gdyż brakuje aplikacji, w których kilka funkcji połączonych jest w jeden super produkt.

Iwona M.

Moja przyjaciółka jest na początku ciąży, więc ta aplikacja jest wręcz stworzona dla Niej. Myślę, że znajdzie tu w jednym miejscu odpowiedzi na wiele pytań, nurtujących młodą mamę. Ja musiałam guglać ;) Większość młodych mam jest raczej zagubionych w opiece nad swoim pierwszym maluszkiem i może mieć wrażenie wszechogarniającego chaosu, a dzięki Waszej aplikacji można uporządkować codzienny rytm w opiece nad maleństwem. Serdecznie polecam Waszą aplikację nie tylko każdej mamie, ale tatusiom też.

Agata G. M.

Masz pytanie związane z konkursem lub chcesz zgłosić problem? Napisz do nas!

zamknij